Kurzy pro děti

    

    Zaregistrujte své děti do našich kurzů a podpořte u nich rozvoj osobnosti, myšlení, přirozených jazykových vloh a dalších předpokladů. Umožněte jim vytvořit si pevné základy a usnadněte jim tak studium jazyků v dalších letech života.
    

    Naši speciálně vyškolení lektoři hravou a nenáročnou formou podporují přirozený talent Vašich dětí už od předškolních let. Důraz ve výuce je kladen na komunikaci, spolupráci ve skupině, aktivní průběh jednotlivých hodin. Děti zažijí pestré hodiny plné soutěží, pohybových aktivit a jiné zábavy. Vždy se tak budou na hodiny těšit.
    

    Pro jednotlivé věkové kategorie dětí používáme odpovídající učební materiály a pomůcky. Výuku skupinek dětí od 1. třídy koncipujeme podle učebnice Brilliant a doplňujeme obrázky, říkankami nebo písničkami. Výuka probíhá vždy jednou týdně po dobu 60 minut, přičemž počet dětí ve skupince činí minimálně 4 děti a maximálně 6 dětí.     Takový počet se podle našich zkušeností u dětí jeví jako nejefektivnější. Děti (vyjma předškolních) se od začátku učí číst, psát, mluvit i poslouchat.
    

    Individuální výuka je zcela přizpůsobena potřebám Vašeho dítěte a konat se může v našich učebnách nebo ve Vašich prostorách.

Naše nabídka:

Výuka v mateřských školách

    Zajišťujeme  jazykovou  výuku dětí v mateřských  školách. Výuka skupinky  dětí zpravidla probíhá 1-2 x týdně 30 minut se speciálně vyškolenou lektorkou. Hodiny jsou pestré a zábavné a probíhají formou hry. Ve výuce používáme flash cardy, písničky, říkanky a jazykové hry. Přizpůsobíme se časovému harmonogramu školky.

Dětská individuální výuka - doučování ke škole

    Potřebují Vaše děti jazykové doučování ke škole? My doučujeme děti všech věkových skupin od základních po střední školy. Nabízíme Vám nejen celoroční výuku, ale i jednorázové hodiny češtiny (pro české děti i pro cizince), angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny a ruštiny.
    Individuální výuka je sestavovaná na míru, zaměřuje se na osobitý přístup a respektuje potřeby studenta. Jedná se o výuku s maximální efektivitou, která vyžaduje soustředění po celou dobu výuky, což vede k úspěšnému zvládnutí jazyka.

          Ceník individuální výuky najdete zde.

 

Dětské skupinové kurzy

 Předškolní děti

     Výuku předškolních dětí zahajujeme kdykoli v průběhu roku. O probíhajících kurzech se informujte na tel.: +420 773 997 263 nebo na jsterra@jsterra.cz.

 
Školáci

    »    1. třída

    »    2. a 3. třída

    »    3. a 4. třída

    »    5. a 6. třída

    »    7.,8. a 9. třída

           

    Výuka školáků u nás probíhá po semestrech (17 týdnů) od února 2011.  Kurzy pořádáme od pondělí do pátku.         

   Zapisujte se do kurzů už nyní na tel.: +420 773 997 263 nebo na e-mailové adrese jsterra@jsterra.cz.

 

Organizace zápisů

 
    V případě zápisu e-mailem uveďte Vaše jméno, kontakt, třídu, do které bude Vaše dítě nastupovat, vyhovující termín (případně náhradní varianty termínů) a libovolnou poznámku. Do 31.1.2011 můžete termíny měnit, den poté Vás budeme kontaktovat a informovat o konečném stavu zápisu. Pokud bude kurz pro Vaše dítě otevřen, bude podepsán závazný přihlašovací formulář v kanceláři školy a nejpozději do 7.2.2011 bude nutné poukázat kurzovné na náš účet.

 

Ceník dětské skupinové výuky najdete zde.